O Firmie

Skład opału Gołuzd – o firmie

Skład Opału Gołuzd istnieje na rynku lokalnym od 1989r. Zdobywane przez wiele lat pracy doświadczenie owocuje zadowoleniem naszych klientów. Dbamy aby oferowany przez nas towar, jak również obsługa, były na najwyższym poziomie.

Dostarczamy własnym transportem węgiel, miał, ekogroszek, pellet oraz kamienie ozdobne instytucjom państwowym, firmom prywatnym oraz odbiorcom indywidualnym na terenie województwa świętokrzyskiego. Liczne grono klientów pozwala nam na stopniowy rozwój naszej firmy.

Posiadamy dwa składy węglowe zlokalizowane w: Tokarni oraz Przededworzu. Dysponujemy profesjonalnymi liniami technologicznymi wzbogacania węgla, ciągnikami siodłowymi z naczepami, małymi samochodami dostawczymi.

Naszymi atutami są wiarygodność, pewność i terminowość w realizacji zamówień. Wysoką jakość sprzedawanego węgla potwierdzamy certyfikatami. Chętnie służymy naszym klientom pomocą i wiedzą przy wyborze odpowiedniego opału.

W naszej flocie posiadamy zarówno samochody dostawcze z windą do dostaw ekogroszku oraz pelletu, jak i wywrotki z naczepami do dostarczania węgla.

Scroll to Top